۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

کارآفرینی برای نوآوران، انتخاب نیست، یک ضرورت است...

استارتاپ ویزا بستری مناسب برای  صاحبان ایده و اراده است که به دنبال اکولوژی مناسب برای پایه گذاری و یا توسعه کسب و کار خود هستند. اسمارتاپ ویزا (اسمارت آپ ویزا) تنها بستر تحقق این هدف برای فعالان اکوسیستم کارآفرینی ایران است.

درک استارتاپ ویزا

درک استارتاپ ویزا

پیشینه‌ استارتاپ ویزاها نسبت به دیگر گونه های مهاجرتی بسیار کم است و اغلب کشورها در دوسال گذشته نسبت به تصویب و پذیرش کارآفرینان اقدام کرده اند. اگر داده های کمی در این زمینه پیدا می کنید و یا درباره آن چیزی نشنیده اید، طبیعی است.
انتخاب مجری توانمند

انتخاب مجری توانمند

باید بدانیم؛ موفقیت در فرآیند اخذ استارتاپ ویزا بیش از آن که به موضوعات حقوقی ارتباطی داشته باشد، نیازمند طرح کسب و کار دقیق و قابل دفاع است. شما قبل از هرچیز به مشاوران اقتصادی نیاز خواهید داشت تا شما را آماده مواجهه با آینده خودتان سازند.
بالیدگی فردی و گروهی

بالیدگی فردی و گروهی

بر خلاف دیگر روش های مهاجرتی که متقاضی با پرداخت پولِ بیشتر زحمت مسیر را از دوش خود بر می‌دارد، در استارتاپ ویزا مهمترین آورده شما تجربه و قدرت ذهنی شماست که قرار است به کمک شما بیاید. استارتاپ ویزاها گران نیستند، اما دقیق هستند.

اسمارت آپ ویزا

اسمارت آپ ویزا، شکل یافته از تعدادی از فعالان اکوسیستم کارآفرینی ایران است که در سالهای اخیر با نگاه توسعه محور، به رشد و نفوذ در بازارهای جهانی اندیشیده و گام هایی را در این خصوص برداشته اند. ما نه فقط در مسیر رفتن که در فرآیند شکل گیری و توسعه ایده های شما همفکر، همراه و همدل باقی خواهیم ماند. ما با تاسیس دفاتر اروپایی و ایجاد ارتباط با اجزای اکوسیستم های برتر جهان، در صدد همیاری جهت به دست آوردن سهم ایران از این زیست بوم بزرگ هستیم.

ارزیابی ایده کسب‌وکار
ارزیابی ایده کسب‌وکار
برنامه های ارزیابی حرفه ای اسمارت آپ ویزا، با بررسی دقیق طرح کسب و کار شما از اتلاف زمان و سرمایه شما جلوگیری می‌کند. در بخش ارزیابی بیشتر درباره اش بدانید.
ارزیابی تیم کسب‌وکار
ارزیابی تیم کسب‌وکار
در مجموعه ایونت های ارزیابی همچنین توانمندی های فردی شما و تیمتان نیز بررسی خواهد شد. برای موفق شدن در وضعیت عدم قطعیت، شما به بهترین ورژن خودتان نیاز دارید.
تهیه و دفاع از طرح کسب‌وکار
تهیه و دفاع از طرح کسب‌وکار
نوشتن طرح کسب و کاری که مطابق با واقعیات اکولوژی کشور مد نظر شما باشد منطقا از متخصصانی از همان کشور بر خواهد آمد. همان کسانی که در ادامه نیز به شما در دفاع از طرح کمک می‌کنند.
دریافت ویزای استارتاپ
دریافت ویزای استارتاپ
پس از اخذ تائیده های مربوطه بر طرح کسب وکار شما، حالا نوبت اجرای بی نقص روند دریافت استارتاپ ویزای شما خواهد بود. خاطرتان جمع که هیچ تیمی همانند اسمارت آپ ویزا به این روند تسلط ندارد.
خدمات مارکتینگ و توسعه بازار
خدمات مارکتینگ و توسعه بازار
حالا شما در مقصد هستید و هنوز به ابعاد و بازیگران اکوسیستمِ مقصد تسلط ندارید. اما جای نگرانی نیست(البته کمی نگرانی همیشه خوب است!) ما ارتباطات دسته اولی در اختیار شما خواهیم گذاشت.
خدمات سرمایه‌پذیری
خدمات سرمایه‌پذیری
ترس از کم آوردنِ سرمایه برای کسانی که از ابتدا با برنامه حرکت می‌کنند لزومی ندارد. شما در حال قدم گذاشتن بر مستعد و بزرگترین اکوسیستم های استارتاپی دنیا هستید. ما با افتخار شما را راهنمایی می‌کنیم.

اسناد تجاری

آنچه نیاز خواهید داشت و ما برایتان فراهم خواهیم ساخت...
طرح کسب و کار (Business plan)

یک نوشتهٔ رسمی است که اهداف کسب‌وکار را تعیین، دلایل امکان تحقق اهداف را ذکر و برنامه‌هایی که برای رسیدن به اهداف دنبال می‌شوند را ارائه می‌کند. همچنین ممکن است شامل اطلاعاتی دربارهٔ پیشینهٔ سازمان و تیم مجری طرح باشد. طرح کسب‌وکار سندی مکتوب است که جزئیات کسب‌وکار پیشنهادی را مشخص می‌کند. این سند باید ضمن تشریح موقعیت کنونی، نیازها، انتظارات و نتایج پیش‌بینی شده را شرح دهد و کلیه جوانب آن را ارزیابی کند.

مدل کسب و کار (Business model)

پایه و اساس روش یک سازمان برای ایجاد ارزش، نحوه انتقال و کسب آن را شرح می‌دهد.[۲] این ارزش می‌تواند، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی یا در موضوعات دیگر باشد. گاهی به فرایند ساخت مدل کسب و کار و ایجاد تغییرات در آن، نوآوری در مدل کسب و کار می‌گویند که خود قسمتی از استراتژی تجاری می‌باشد.

نقشه راه (Road map)

الگوی خلق ارزش هر شرکت از مسیر تحقق اهدافی استراتژیک محقق می‌شود که از ابتدا ترسیم کرده و برای شرایط مختلف پیش روی آن از پیش چاره اندیشی شده است. نقشه راه کسب و کار خود شامل بسیاری از اسناد کوچکتر درباره ماهیت کسب و کار و چهارچوب های تعیین مسیر در ادامه مسیر است.

نقشه اجرایی (Action plan)

اسناد بالادستی برای تبدیل شدن به برنامه های عملیاتیِ قابل اندازه گیری که در آنها مسئولیتها، روش ها و الگوهای بررسی بازخوردها شفاف باشد به نقشه اجرایی نیاز دارند. بدون این نقشه عملیاتی؛ داشتن ده ها سند بالادستی هیچ کمکی به کارآفرین نخواهد کرد.

تحقیقات بازار (Market research)

عبارت است از فعالیت‌هایی که ارتباط لازم را بین مصرف‌کنندگان، خریداران و مدیران بازاریابی از طریق تبادل اطلاعات برقرار می‌کند. حقیقات بازاریابی نخستین گام در راه شناختن خریداران و تحلیل رقبا است و در نتیجه زیربنای مدیریت سازمان‌هایی است که برنامه کار خود را با توجه به نیازها و خواسته‌های مشتریان تنظیم می‌کند.

مطالعات زمینه یابی (Bench mark study)

الگوهای زمینه یابی و مشابه یابی ابتدا از جامعه شناسی به اقتصاد راه پیدا کردند. معمولا یک طرح بازاریابی مناسب به همراه خود یک طرح مشابه یابی و یا زمینه یابی نیز به همراه دارد. کارآفرین با یافتن یک کسب وکار بالغ در جغرافیای مد نظر و بررسی روند پایه گذاری و توسعه آن با چشم انداز آتی پیش روی خود مواجه می‌شود تا قادر به اخذ بهترین تصمیم ها باشد.

مطالعات امکان سنجی (Feasibility study)

ارزیابی و تجزیه و تحلیل پتانسیل یک پروژه پیشنهادی است و بر اساس تحقیقات و مطالعاتی پایه ریزی شده‌است که روند تصمیم‌گیری را پشتیبانی کند. یک مطالعه امکان سنجی، ارزیابی عملی بودن یک پروژه یا سیستم پیشنهادی است.

طرح بازاریابی (marketing plan)

اصطلاح طرح بازاریابی برای تشریح روش‌های به‌کارگیری منابع بازاریابی برای رسیدن به اهداف بازاریابی به کار می‌رود. تقسیم بندی بازار، شناخت جایگاه بازار، پیش‌بینی اندازه بازار و برنامه‌ریزی سهم عملی بازار در مفهوم طرح بازاریابی جای می‌گیرند.

طرح توسعه (Development plan)

سند خلاقانه ای که یک کسب و کار برای پیش بینی رفتار مخاطبان و مشتریانش در آینده تهیه میکند و در آن فرآیندهای موجود مورد بررسی مجدد قرار می‌گیرند تا امکان کاهش هزینه و افزایش خروجی و همچنین ارائه محصولات جدید تعیین گردد.

مقاله‌های اسمارت آپ ویزا

تبدیل ویزای توریستی به اقامت کانادا
05اردیبهشت

  تبدیل ویزای توریستی به اقامت کانادا

  در شرایطی که شما با ویزای توریستی به کانادا سفر کرده باشید، به سختی می‌توانید آن را به اقامت دائم کانادا تبدیل کنید. اگرهنگام ورود به خاک کانادا با این ویزا، افسر مرزی مستقر در فرودگاه احساس کند هدف شما ...

  ویزای توریستی کانادا
  29فروردین

   ویزای توریستی کانادا

   کانادا سالانه میزبان میلیون‌ها بازدیدکننده است که با اهداف گردشگری، تفریحی، سفرهای کاری و یا بازدید از دوستان و خانواده با ویزاهای غیر اقامتی به این کشور سفر می‌کنند و به روش های مختلفی مجوز مورد نیاز برای اقامت موقت ...

   ویزای دانش آموزی کانادا
   22فروردین

    ویزای دانش آموزی کانادا

    امروزه تحصیل فرزندان یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های خانواده‌هاست. با وجود سیستم‌‌های آموزشی کارآمد در مدارس کشورهای پیشرفته، بسیاری از والدین ترجیح می‌دهند فرزندان خود را در فضاهای آموزشی در سطحی بین‌المللی ثبت‌نام کنند و برای آنان آینده‌‌‌ای درخشان رقم بزنند. ...

    اخبار اسمارت آپ ویزا
    روش اینوویتور فاوندر انگلستان
    17اردیبهشت

     روش اینوویتور فاوندر انگلستان

     جایگزینی روش اینوویتورفاوندر به جای روش استارتاپ ویزای انگلستان از 13 آپریل 2023 روش  جدید اینوویتور فاوندر ویزا جایگزین روش استارتاپ ویزای قبلی شد. از این پس برای متقاضیان جدید تاییدیه یکی از نهاد های تایید کننده زیر کافی ...

     رشد دهنده SINGA خدماتش برای مهاجرین را گسترده تر میسازد
     13اردیبهشت

      رشد دهنده SINGA خدماتش برای مهاجرین را گسترده تر میسازد

      تعمیم فعالیت‌های مرکز رشد SIGNA به لیون و پاریس! اگر کارآفرینی هستید که از زادگاهش تغییر مکان داده‌ و در فرانسه به سر می‌برید همین امروز اقدام کنید! مهلت تا پانزدهم سپتامبر.   لابراتوار کسب و کار SIGNA یا بطور ...

      مهاجرت استارتاپ‌ها معضل جدید اکوسیستم ایران
      06اردیبهشت

       مهاجرت استارتاپ‌ها معضل جدید اکوسیستم ایران

       مدیر واحد کسب و کارهای نوین اتاق بازرگانی تهران گفت: در شرایطی که عرصه فعالیت بر استارت‌آپ‌ها تنگ می‌شود، خیلی از آن‌ها به فکر مهاجرت و گرفتن ویزا مهاجرت هستند؛ حتی ویزای تعدادی از آن‌ها که استارتاپ‌های شناخته‌ای هم هستند، ...

       Rate this post