۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

تبدیل ویزای توریستی به اقامت کانادا

تبدیل ویزای توریستی به اقامت کانادا
۰۵ اردیبهشت

در شرایطی که شما با ویزای توریستی به کانادا سفر کرده باشید، به سختی می‌توانید آن را به اقامت دائم کانادا تبدیل کنید. اگرهنگام ورود به خاک کانادا با این ویزا، افسر مرزی مستقر در فرودگاه احساس کند هدف شما از ورود به کانادا، اقامت طولانی مدت است، می‌تواند از ورودتان به این کشور ممانعت کند. یکی دیگر از راه های ورود به کانادا دریافت ویزای استارتاپ کانادا است.

در بعضی از موارد امکان تبدیل ویزای توریستی به اقامت دائم کانادا وجود دارد که عبارت است از :

دریافت مجوز کار برای تبدیل ویزای توریستی به اقامت کانادا

دریافت مجوز کار برای تبدیل ویزای توریستی به اقامت کانادا

در بسیاری از موارد، اخذ مجوز کار اولین مرحله برای دریافت اقامت دائم کانادا تلقی می‌شود. فردی که با ویزای توریستی کانادا وارد این کشور شده باشد، اجازه کار ندارد، مگر اینکه:

در غیر این صورت فرد اجازه کار در این کشور را نخواهد داشت. شما می‌توانید در این مدتی که در کانادا هستید به فرصت¬های شغلی مختلف سر بزنید. در صورت یافتن کار مدنظر، کارفرما باید به شما پیشنهاد اشتغال ارائه دهد تا شما بتوانید برای درخواست مجوز کار در کانادا اقدام کنید. با این حال شما مجبور هستید در پایان مهلت ویزا به کشور خود بازگردید چون دریافت تایید مجوز کار به زمان قابل توجهی نیاز دارد. شما پس از دریافت تایید مجوز کار می‌توانید وارد این کشور شوید.  

مجوز تحصیل و تبدیل ویزای توریستی به اقامت دائم کانادا

مجوز تحصیل و تبدیل ویزای توریستی به اقامت دائم کانادا

کانادا برای ادامه تحصیل همیشه گزینه بسیار مناسبی است زیرا دارای چندین دانشگاه در سطح جهانی است و مدرک گرفتن از این دانشگاه¬ها می¬تواند به پیشرفت حرفه‌ای شما کمک کند.

در زمان اقامت در کانادا با این ویزای با دو مورد ویژه می‌توانید برای اقامت دائم با ویزای تحصیلی در این کشور اقدام کنید:‌

شما می‌توانید در مدتی که با ویزای توریستی در کانادا هستید به دانشگاه های مختلف مراجعه کرده و دررشته مورد علاقه خود پذیرش دانشگاه را دریافت کنید. پس از تایید پذیرش دانشگاه می‌توانید برای درخواست مجوز تحصیل اقدام کنید. شما مجبور هستید در پایان مهلت ویزا به کشور خود بازگردید و پس از دریافت تایید ویزای تحصیلی وارد کانادا شوید. 

5/5 - (1 امتیاز)
۱ نظر
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.