۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

رشد دهنده SINGA خدماتش برای مهاجرین را گسترده تر میسازد

رشد دهنده SINGA خدماتش برای مهاجرین را گسترده تر میسازد
۱۳ اردیبهشت

تعمیم فعالیت‌های مرکز رشد SIGNA به لیون و پاریس!

اگر کارآفرینی هستید که از زادگاهش تغییر مکان داده‌ و در فرانسه به سر می‌برید همین امروز اقدام کنید!

مهلت تا پانزدهم سپتامبر.

 

لابراتوار کسب و کار SIGNA یا بطور کامل SIGNA Business Lab France با اعلام یک فراخوان سراسری، کارآفرینان موجود در میان مهاجران و پناهجویان شهرهای لیون و پاریس را به شرکت در یک برنامه‌‌ی فشرده کارآفرینی دعوت کرده است. این مرکز رشد، بطور خاص از ایده‌های خلاقانه و نوآورانه در حوزه‌ی خدمات مهاجرتی استقبال کرده و آنها را تحت حمایت قرار می‌دهد. برنامه‌ی مذکور یک کورس شش‌ماهه است که برای پشتیبانی از کارآفرینان و توسعه‌ی پروژه‌هایشان تمامی منابع و سرویس‌های لازم را فراهم می‌آورد.

 

از جمله خدمات و مزایایی که این برنامه در اختیار شرکت‌کنندگانش قرار می‌دهد می‌توان به تخصیص فضای کار، برگزاری جلسات آموزشی با کارشناسان متخصص و افراد فعال در صنعت و اتصال به شبکه‌ای از حرفه‌ها و کارکشته‌‌های صنعت اشاره کرد. هر یک از این موارد می‌توانند کارآفرینان کم‌تجربه را در تفکر استراتژیک و تبیین نقشه‌ی راه در پیشبرد کسب و کارشان یاری‌ برسانند.

 

از دیگر مزایای شرکت در این دوره برای استارتاپ‌ها قرار گرفتن در محیطی پویا و برخورداری از خرد جمعی تمامی شرکت‌کنندگان در فضایی سازنده و ورک‌شاپ‌مانند است. این مورد در کنار دسترسی به شبکه‌ای از افراد خبره و متخصص و شرکت در نشست‌هایی که با همکاران و مشتریان بالقوه برگزار می‌شود، بهترین شرایط را برای رشد و ارتقای تجربیات افراد فراهم می‌آورد. علاوه بر موارد گفته شده، رویدادهای ویژه‌ای هم هستند که شرکت در آنها برای هر کارآفرین فرصتی مغتنم محسوب می‌شود.

 

شرکت‌کنندگان باید از سپتامبر ۲۰۱۹ تا مارس ۲۰۲۰ در لیون یا پاریس حضور داشته باشند. هدف غایی این پروژه هماهنگی هر چه بیشتر پناهجویان با جامعه‌ی میزبان بوده و موفقیت آن در گروی تلفیق و جا افتادن آنها در محیط تازه‌شان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از فعالیت‌های مرکز رشد و درخواست ثبت‌نام می‌توان از ۱۴ اکتبر تا ۳۱ مارس اقدام کرده و از طریق این لینک در جریان جزئیات بیشتر برنامه قرار گرفت.

منبع: https://startupswb.com

Rate this post
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.