۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

اینوویتور فاوندر ویزا جایگزین روش استارتاپ ویزای انگلستان

اینوویتور فاوندر ویزا جایگزین روش استارتاپ ویزای انگلستان
۱۷ اردیبهشت

روش اینوویتور فاوندر انگلیس

از 13 آپریل 2023 روش  جدید اینوویتور فاوندر ویزا جایگزین روش استارتاپ ویزای انگلیس قبلی شد. از این پس برای متقاضیان جدید تاییدیه یکی از نهاد های تایید کننده زیر کافی است.

نهادهای تایید کننده جدید تایید شده برای روش ویزای Innovator Founder عبارتند از:

Envestors Limited

UK Endorsing Services

Innovator International

همچنان 3 اصل  مقیاس پذیری و نوآورانه بودن و با دوام بودن بیزینس پلن (طرح کسب و کار) مهمترین کلید برای شرکت در این برنامه است. شما می توانید با یک مفهوم تجاری جدید درخواست دهید. همچنین در صورتی که در برنامه قبلی  ارزیابی شده باشید و مجوز اینوویتور فاوندر یا استارتاپ سطح یک (کارآفرین فارغ التحصیل) را دریافت کرده باشید، می‌توانید تحت همان دسته کسب‌وکار درخواست دهید.

تغییرات رخ داده عبارتند از:

۱- نیاز به سرمایه گذاری 50000 پوندی نیست

در گذشته، متقاضیان مجبور بودند حداقل مبلغ 50 هزار پوند را به عنوان سرمایه‌گذاری در کسب و کار جدید خود نشان دهند، اما این الزام در روش اینوویتور فوندر حذف شده است که باعث انعطاف بیشتری برای کارآفرینان میشود. برای کسب و کار هایی که از ابتدا نیاز به سرمایه بزرگی ندارند این تغییر بسیار خوشایند است. اما  اگر ایده کسب و کار شما به سرمایه‌گذاری قابل توجهی برای شروع کسب و کار نیاز دارد، پس سازمان‌های تأیید کننده جدید همچنان ممکن است از شما بخواهند که اثبات کنید دارای سرمایه لازم برای حداقل 12 ماه آتی ، برای شروع کسب و کار خود در انگلستان هستید.

۲- حداقل دو نقطه ارزیابی

در گذشته، سازمان‌های تأیید کننده قدیمی در سه مرحله 6، 12 و 24 ماهه برای ارزیابی با متقاضیان در تماس بودند . قوانین جدید به حداقل دو مرحله کاهش یافته است  که انعطاف بیشتری را در مورد زمانی که متقاضیان جدید باید با سازمان‌های تأیید کننده خود ملاقات کنند، ارائه دهد. صنایع و کسب‌وکارهای مختلف در پروسه توسعه کسب‌وکار خود زمان‌بندی‌های متفاوتی خواهند داشت، بنابراین دور شدن از سه مرحله کنترل 6، 12 و 24 ماهه، به برخی از کارآفرینان نوآور کمک می‌کند تا کسب و کار خود را در فشار ارزیابی کمتری توسعه دهند.

۳- اجازه کار ثانویه

در گذشته، شرط بود که کارآفرینان  نوآور فقط بتوانند برای کسب و کاری که در انگلستان بنیان گذاری کرده‌اند (Innovator)، کار کنند. اکنون، بنیانگذاران مبتکر می توانند شغل دوم خود را انتخاب کنند، مشروط بر اینکه این شغل در سطح مهارتی کمتر از سطح A نباشد  که معادل سطح فارغ التحصیلان دبیرستان است. این یک تغییر خوشایند است، زیرا غیرمعمول نیست که کارآفرینان سرمایه‌گذاری تجاری جدید خود را در حالی که در مشاغل دیگر مشغول به کار هستند شروع کنند. همچنین به آن‌ها کمک می‌کند که کسب درآمد کنند تا زمانی که کسب‌وکارشان به مرحله‌ ای برسد که دیگر نیازی به کسب درآمد از شغل دوم  نداشته باشد.

 

آیا تاییدیه های گذشته از برنامه قبلی همچنان اعتبار دارند؟

اگر برای کسب و کار جدید خود درخواست می‌دهید، در صورتی که تاریخ نامه قبل از 13 آوریل 2023 باشد، می‌توانید از نامه تأییدیه صادر شده توسط سازمان تأیید کننده قدیمی استفاده کنید.  در غیر این صورت، اگر سازمان تأیید کننده قدیمی شما را قبلا به عنوان متقاضی استارتاپ تأیید کرده بود، همان سازمان قدیمی می‌تواند شما را برای درخواست روش اینوویتور فاوندر تأیید کند.

 

Rate this post
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.