مقایسه تخصصی

ویزای استارتاپ کانادا یا ویزای استارتاپ انگلیس؟ کدام بهتر است؟

اگر شما قصد مهاجرت به کانادا و انگلیس داشته باشید در روزهای اخیر با داده های زیادی در این خصوص روبرو شدید. ویزاهای استارتاپ که در کانادا از ۲۰۱۶ و در انگلیس از سال ۲۰۱۹ راه اندازی شده اند توجه خیلی ها را به خود جمع کرده اند. اسمارت آپ ویزا به عنوان مرجع ویزاهای استارتاپ در ایران نیز همواره با این سئوال روبرو بوده است که
ویزای استارتاپ کانادا بهتر است یا ویزای استارتاپ انگلیس؟” هر روزه از ما پرسیده می‌شود.

واحد فنی اسمارت آپ ویزا برای راهنمایی مخاطبانی که پیگیر این موضوع هستند جدولی از ۲۰ محور اصلی تهیه کرده است که در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. تا یکسال پیش که عملا ویزای استارتاپ انگلیس در جهان و طبعا ایران چندان شناخته شده نبود و حجم رقابت در آن بالا نبود معمولا به آن خیلی توجه نمی‌شد. اما حالا و پس از اینکه در یکسال اخیر آمار موفقیت بالای ویزای استارتاپ انگلیس به صورت رسمی توسط هوم آفیس انگلیس اعلام شده است (۹۲.۸٪ در سال ۲۰۲۰) رقابت داغ تر شده است.

جدول زیر به شما کمک می‌کند که تا راحت تر به مقایسه این دو کشور محبوب بپردازید. این شما و این جدول مقایسه ای ویزای استارتاپ انگلیس و کانادا.

ویزای استارتاپ کانادا یا ویزای استارتاپ انگلیس؟ کدام بهتر است؟

همانطور که مشاهده می‌کنید در دو بخش از بیست مورد فوق کانادا (مدت زمان کوتاه تر دریافت اقامت دائم  و تعداد خانواده های موجود در پرونده) کانادا میتواند جذابیت بیشتری داشته باشد. در سه مورد همرده هستند و در چهارده آیتم انگلیس به کانادا برتری دارد. مخصوصا در بخش های هزینه های وکالتی و هزینه های تمکن مالی و سرمایه گذاری.

شاید باور پذیر نباشد که هم اکنون با چه سهولتی اقامت انگلیس در دسترس است. در تصاویر زیر، نمایی از صفحه‌ی اول اندورزمنت لتر یا همان نامه حمایتی، ویزا و کارت اقامت صادر شده یکی از مشتریان اسمارت آپ ویزا بارگذاری می‌شود تا میزان باورپذیری شما را افزایش دهد. با مراجعه با دفاتر اسمارت آپ ویزا با پرونده های موفق دیگر نیز آشنا شوید.

در هر صورت هر تصمیمی که خواستید بگیرید، قبل از مشورت و شنیدن پیشنهادات ما آن را قطعی نکنید. دریافت ویزای استارتاپ یک موضوع تخصصی است، اجازه بدهید یک متخصص در کنار شما قرار گیرد. با ما از طریق تماس پیام در واتس اپ و یا پر کردن فرم زیر در تماس باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Rate this post