استارتاپ ویزای آلمان​​

شما با مطالعه این مقاله، پاسخ سؤالات زیر را خواهید دانست:

  • آیا آلمان استارتاپ ویزا دارد؟
  • آیا اتریش ویزای استارتاپ دارد؟
  • آیا ویزای استارتاپ آلمان همان ویزای کارآفرینی آلمان است؟
  • دلیل مطرح شدن عنوان "ویزای استارتاپ آلمان" در وب سایت های فارسی زبان چیست؟
  • برای علاقه مندان به فعالیت اقتصادی در آلمان و مهاجرت به این کشور چه راهکارهایی وجود دارد؟

این مقاله توسط متخصصان اسمارت‌آپ ویزا و برای استفاده کارآفرینان ایرانی نگارش و منتشر شده است. هرگونه بازانتشار آن بدون مجوز از اسمارت‌آپ ویزا، مورد پیگیری قانونی قرار خواهد گرفت.

آیا آلمان استارتاپ ویزا دارد؟

شاید باور پذیر نباشد، اما اصولا کشور آلمان هیچ کتگوری مهاجرتی با نام و یا حتی مشابه الگوهای استارتاپ ویزایی ندارد! برای اطمینان از این مهم کافیست که با مراجعه با سایت سفارت آلمان و یا سایت امور مهاجرتی کشور آلمان به جست و جو بپردازید تا مشاهده کنید که عبارت ویزای استارتاپ آلمان یک واژه و عبارت جعلی است. شما همچنین با مراجعه به نتایج سرچ گوگل به زبان انگلیسی هم متوجه خواهید شد که اصولا اینچنین روشی وجود خارجی ندارد.

آیا ویزای استارتاپ آلمان همان ویزای کارآفرینی آلمان است؟

نخیر. ویزای کارآفرینی آلمان هرچند که شباهت های عمومی به ویزای استارتاپ دارد، اما اصولا برای کسب و کارهایی طراحی شده است که دارای سرمایه لازم برای راه اندازی بوده و پتانسیل تولید شغل و پرداخت استپ دو مالیاتی کشور آلمان را داشته باشند. بدیهی است این روش بر خلاف روح حاکم بر روش های استارتاپی بر ایده های فناورانه و نوآورانه صرفا تمرکز ندارد و اصولا از آنجا که با ثبت شرکت فرآیند آن آغاز می‌شود در کتگوری مهاجرت از طریق ثبت شرکت طبقه بندی می‌شود. اگر علاقه مند بودید درباره ثبت شرکت و اخذ اقامت آلمان بیشتر بدانید به مقاله فوق مراجعه فرمائید.

استارتاپ ویزای آلمان

دلیل مطرح شدن عنوان "ویزای استارتاپ آلمان" در وب سایت های فارسی زبان چیست؟

اصولا یکی از راهکارهای مجموعه های مهاجرتی که چندان خوشایند هم به نظر نمی‌رسد همین انتشار مقالات خیالی برای جذب مخاطب بیشتر است. کافیست عبارت ویزای استارتاپ آلمان را در وب جست و جو کنید تا با حجم زیادی از وب سایت های تازه کار و یا حتی موسسات قدیمی و در ظاهر معتبر روبرو شوید که یک مقاله مطول و پر از جزئیات درباره این روش ناموجود دارند. این تکنیک در ظاهر برای آنها جذب مخاطب بیشتر را به همراه دارد، اما از سویی باعث آزردگی کسانی خواهد شد که با وقت گذاشتن و خواندن مقاله و پیگیری تماس در نهایت متوجه می‌شوند که اینچنین روشی وجود نداشته و صرفا به عنوان قلاب ماهیگیری استفاده شده است.

برای علاقه مندان به فعالیت اقتصادی در آلمان و مهاجرت به این کشور چه راهکارهایی وجود دارد؟

به غیر از الگوی دریافت جاب آفر برای ویزای کار آلمان، اسمارتاپ ویزا برای پوشش نیازهای مخاطبان خود در تلاش بوده است و با یافتن،‌ تست و موفقیت روش ویزای فریلنسری آلمان و یا ویزای خود اشتغالی آلمان را پیشنهاد می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این روش، مقاله ویزای خود اشتغالی آلمان را مطالعه فرمائید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.