ویزای فریلنسری آلمان

شما با مطالعه این مقاله، پاسخ سؤالات زیر را خواهید دانست:

 • ویزای فریلنسری آلمان چیست؟
 • مزایای ویزای فریلنسری چیست ؟
 • شرایط لازم برای دریافت ویزای کار فریلنسری آلمان چیست؟
 • مدارک لازم برای دریافت ویزای فریلنسری آلمان کدام اند؟
 • فرآیند اجرای دریافت ویزای فریلنسری آلمان چگونه است؟
 • آیا از طریق ویزای فریلنسری آلمان به اقامت دائم آلمان خواهید رسید؟
 • شرایط تمدید این ویزا چیست؟
 • آیا قادر به همراه بردن خانواده خود خواهید بود؟
 • مدت زمان دریافت این ویزا چقدر می باشد ؟
 • بیمه درمانی برای فریلنسرها چگونه است ؟
 • ویزای فریلنسری آلمان را به چه کسانی پیشنهاد می دهیم؟

تیم اسمارت آپ به پشتوانه آژانس ۳۶۰ درجه کسب و کار و مهاجرت چهره نگار مفتخر است که امکان دریافت ویزای فریلنسری آلمان را برای متقاضیان ایرانی فراهم نموده است.

ویزای فریلنسری آلمان چیست؟

در طول سالیان قبل خوداشتغالی به یک روش بسیار معروف برای فعالیت افراد حرفه ای تبدیل شده است، کسانی که به معنای عام کارفرمایی ندارند ، و برای خودشان یا برای یک شرکت به صورت قراردادی کار می کنند.

تعداد زیادی از کشورها به فریلنسر های خارجی در رشته های مختلف اجازه ورود به کشورشان را می دهندتا در آنجا کار کنند مانند ویزای فریلنسری آلمان.در این ویزا کسانی که مایل به حضور در آلمان و کار و کسب درآمد هستند که فعالیتشان در قالب خوداشتغالی تعریف می‌شود می‌توانند درخواست خود را ارائه دهند. نکته مهم اینجاست که متقاضی باید در نظر داشته باشد با این ویزا قادر به استخدام نیست و همچنین اجازه تاسیس شرکت ندارد. بلکه فقط می تواند آزادانه برای خودش کار کند. هرچند که این ویزا قابل تغییر است و اگر متقاضی بعد از یک سال مایل بود می تواند دسته بندی ویزای خود را به گونه های دیگر تغییر دهد.

ویزای فریلنسری آلمان ( خوداشتغالی)

مزایای ویزای فریلنسری چیست ؟

شغل قراردادی ایمن تر است ، ,ولی در شغل آزاد فرد استقلال بیشتری دارد،  اما یک  فریلنسر نمی تواند آن را به یک شغل دائمی تبدیل کند.

با این حال ، فریلنسرها از بسیاری جهات دیگر سود می برند. به عنوان یک فریلنسر می توانید در مورد زمان و مکان کار تصمیم بگیرید. هیچ شرایط کار و قوانین خاصی وجود ندارد. هیچ ساعتی برای محاسبه وجود ندارد مالیات کمتری پرداخت می کنید در عین حال شانس بیشتری برای کار در مشاغل / پروژه های مختلف  بدون نیاز به حضور در دفتر یا ملاقات منظم با کارفرما / خریدار محصول دارید .

شرایط لازم برای دریافت ویزای کار فریلنسری آلمان چیست؟

ویزای فریلنسری آلمان به شغل ها و مهارت های به خصوصی محدود نشده است ولی با توجه به ماهیت این روش این نوع ویزا مناسب افرادی است که در رشته های فناوری اطلاعات،مشاوره، ترجمه و همچین افرادی که وب دولوپر هستند می باشد.

به طور کلی شرایط اولیه برای احراز این ویزا از این قرار است:

مدارک لازم برای دریافت ویزای فریلنسری آلمان کدام اند؟

فرآیند اجرای دریافت ویزای فریلنسری آلمان چگونه است؟

ویزای فریلنسری آلمان ( خوداشتغالی)

آیا از طریق ویزای فریلنسری آلمان به اقامت دائم آلمان خواهید رسید؟

بله، پنج سال اقامت ممتد و بدون فاصله با اقامت دائم آلمان منجر خواهد شد.

شرایط تمدید این ویزا چیست؟

کسب درآمد و پرداخت حداقل مالیات منجر به تمدید اقامت شما خواهد شد. مالیات بر درآمد شما سالانه بالغ بر 14 درصد الی 42 درصد از درآمد خالص شما خواهد بود همچنین مالیات بر ارزش افزوده معمولا 19 درصد می باشد ولی با توجه به نوع فعالیت می تواند به 7 درصد هم نزول پیدا کند.

آیا قادر به همراه بردن خانواده خود خواهید بود؟

بله. شما قادر به همراه بردن همسر و فرزندان خود هستید. هرچند که برای این هدف باید عدد تمکن مالی بیشتری را نیز در حساب بانکی خود داشته باشه و نشان دهید.

مدت زمان دریافت این ویزا چقدر می‌باشد؟

این فرآیند مابین 5 تا 6 ماه کاری زمان خواهد برد.

بیمه درمانی برای فریلنسرها چگونه است ؟

داشتن بیمه درمانی در آلمان اجباری است. تحت پوشش قرار داشتن بیمه درمانی به طور خودکار شما را واجد شرایط بیمه مراقبت طولانی مدت و مزایای بیماری می کند. این طرح همچنین پوشش اعضای خانواده وابسته شما را فراهم می کند. فریلنسر ها می توانند به طور داوطلبانه در یک طرح بیمه درمانی قانونی مشارکت کنند ، اگرچه در نظر داشته باشید که معمولاً خودتان باید کل هزینه (14.6٪ از درآمد خود) را پوشش دهید.

تنها استثنا در این مورد مشاغل هنری خاصی است ، مانند  فریلنسر های روابط عمومی ، هنرمندان و نویسندگان ، که می توانند برای کمک 50 درصدی به بیمه درمانی و بازنشستگی به Künstlersozialkasse (KSK) مراجعه کنند.

برای بسیاری از  فریلنسر ها ، بیمه درمانی خصوصی ممکن است ارزان تر باشد ، زیرا حق بیمه به جای نسبت حقوق و دستمزد ، بر اساس عامل خطر نسبی شما (یعنی سن و سلامت عمومی) است. اگر یک طرح خصوصی را انتخاب می کنید ، باید مطمئن شوید که برای مراقبت های طولانی مدت و در صورت ناتوانی در کار به دلیل بیماری نیز تحت پوشش هستید.

ویزای فریلنسری آلمان را به چه کسانی پیشنهاد می دهید؟

برای اطمینان از اینکه این روش برای شما مناسب است یا خیر، لطفا فایل مجموعه سئوالات زیر را پر کرده و به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمائید. نهایتا ظرف 6 روز کاری، شرایط شما توسط وکیل آلمانی بررسی شده و در صورت تائید به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

Free Download Questionnaire File

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.