۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

امکان دریافت استارت آپ ویزا برای متقاضیان کار در انگلستان

امکان دریافت استارت آپ ویزا برای متقاضیان کار در انگلستان
۲۷ مهر

وزارت کشور انگلستان، برای افرادی که می خواهند شغلی داشته باشند، “ویزاهای  استارتاپ” جدید اعلام کرده است.

بر اساس این قانون ، مسیر جدید طراحی شده؛ روند کار ویزا را سریع تر و راحت تر برای کارآفرینانی که به انگلستان می آیند ، انجام می دهد.

بر خلاف الگوهای قبلی که ویزای استارتاپ صرفا برای فارغ التحصیلان در انگلیس طراحی شده بود، حالا افرادی بدون پیشینه حضور در انگلیس نیز امکان دریافت این ویزا را خواهند داشت.

ویزاهای استارتاپ در بهار سال 2019 راه اندازی شده است و متقاضیان نیاز به تأیید نهادهای دانشگاهی و یا اکسلریتورهای معتبر دارند.

این الگوی جدید ویزا به دنبال مشاوره کمیته مشورتی مهاجرت و بازخورد از بخش فناوری طراحی شده است.

وزیر کشور ، ساجید جاوید ، گفت: “انگلیس می تواند افتخار کند که وقتی از فناوری و نوآوری صحبت می‌شود ، یک کشور پیشرو است ، اما ما می خواهیم کارهای بیشتری برای جذب مشاغل به انگلستان انجام دهیم و سیستم مهاجرت ما نقش اساسی را ایفا خواهد کرد.

به همین دلیل خوشحالم که ویزای جدیدی را برای افرادی که مایل به شروع کار در انگلستان هستند اعلام کنم. این روش به ما کمک می کند تا همچنان به جذب بهترین استعدادهای جهانی و حفظ موقعیت انگلیس به عنوان یک مقصد جهانی برای نوآوری و کارآفرینی کمک کنیم.

“این ابتکار عمل مبتنی بر دیگر اصلاحات اخیر در سیستم ویزا است – از جمله دو برابر شدن تعداد ویزاهای موجود در مسیر استعدادیابی  که منجر به صدور ۲.۰۰۰ استارتاپ ویزا در سال خواهد شد و نشانگر تعهد دولت در سطح جهانی برای تبدیل انگلستان به کشوری پویا و گسترده است.”

منبع : https://www.independent.co.uk/news

Rate this post
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.