۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

تغییرات کلیدی در برنامه ویزای استارتاپ کانادا

تغییرات کلیدی در برنامه ویزای استارتاپ کانادا
۲۵ تیر

تغییرات برنامه ویزای استارتاپ کانادا

آقای شان فریزر، وزیر امور مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۳ در کنفرانس Collision در تورنتو،  تغییرات کلیدی را در برنامه ویزای استارتاپ کانادا برای جذب کارآفرینان خارجی به اعلام کرد. تغییرات در ویزای استارتاپ کانادا به شرح زیر است:

افزایش ظرفیت پذیرش برنامه ویزای استارتاپ

دولت کانادا برای سال ۲۰۲۳ ظرفیت بیشتری برای برنامه ویزای استارتاپ اختصاص خواهد داد و برای سال‌های ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ نیز برنامه های بیشتری در نظر گرفته شده است. دولت صراحتاً اعلام کرد که قصد دارد درخواست‌های بیشتری را برای کمک به کاهش موجودی پذیرش کند و امکانات بیشتری برای کارآفرینان آرمانی فراهم می‌کند تا کسب و کارهای خود را در یک محیط حمایتی و نوآورانه تاسیس و رشد دهند.

افزایش مدت ویزای کار به سه سال

افزایش مدت ویزای کارکانادا از یک سال به سه سال، مزیت بسیاری برای کارآفرینان در برنامه ویزای استارتاپ خواهد داشت. این تغییر به کارآفرینان اجازه می‌دهد تا بدون فشار اضافی از تجدید ویزای خود سالانه، به رشد و توسعه کسب و کار خود بپردازند. در عین حال، این تغییر به متقاضیان ویزای دائم کانادا اجازه می‌دهد که در حالی که منتظر وضعیت ویزای دائم خود هستند، بتوانند در اقتصاد کانادا کار کرده و به آن کمک کنند.

امکان درخواست ویزای کار آزاد برای کارآفرینان و اعضای تیم

امکان درخواست ویزای کار آزاد به جای ویزای کار محدود به کار در شرکت خود، به متقاضیان کمک می‌کند تا در اولین مراحل تاسیس کسب و کار، با برآورد نیازهای مالی بیشتری روبرو نشوند. . با این اقدام، همه کارآفرینان و اعضای تیم می‌توانند ویزای کار آزاد سه ساله را دریافت کنند که تیم را به برنامه‌ریزی مشترک و تعهدات مشترک تشویق می‌کند. این امکان به همه اعضای تیم، فرصتی برای توسعه مهارت‌های کاری، کسب تجربه کاری ارزشمند و کمک به موفقیت کسب و کارهایشان در کانادا می‌دهد.

برنامه های پشتیبانی شده از شبکه فناوری در اولویت قرار خواهد گرفت

دولت کانادا برنامه‌هایی که با سرمایه گذار پشتیبانی شده یا توسط یک شبکه کارآفرینی که عضو شبکه فناوری کانادا باشد، پشتیبانی می‌شوند را در اولویت قرار خواهد داد. با تأکید بر این اولویت، دولت هدف خود را از رسیدگی سریع تر به درخواست‌ها، افزایش احتمال موفقیت کارآفرینان در کانادا عنوان می‌کند. این رویکرد نه تنها فرآیند مهاجرت را شتاب می‌دهد، بلکه امکان تأسیس و رشد کسب و کارهای آینده را نیز افزایش می‌دهد.

بهبود برنامه ویزای استارتاپ، کانادا را به عنوان یک مقصد برتر برای کارآفرینان آرمانی قرار می‌دهد. این اقدامات تنها فرآیند مهاجرت را تسهیل نمی‌کنند، بلکه به کسب و کارهای کارآفرینان آینده در یک محیط حمایتی کمک می‌کنند.

اگر شما هم مایل به مهاجرت استارتاپی به کانادا هستید می توانید با ما در تماس باشید.

 

Rate this post
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.