۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

مزایای ویزای استارتاپ انگلیس

مزایای ویزای استارتاپ انگلیس
۰۶ دی

ویزای استارتاپ انگلیس که فقط یک سال و نیم پیش تصویب شده و به علاقه مندان مهاجرت و کار در انگلیس معرفی شد، در طول این مدت به شدت مورد توجه قرار گرفته است. این درست که قبل از استارتاپ ویزا، ویزای نوآوران انگلیس و یا Innovator visa معرفی شده بود، اما برخی از مسائل موجود در ویزای نوآوران انگلیس همچون الزام سرمایه گذاری ۵۰.۰۰۰ پوندی آن متقاضیان را نسبت به انجام آن مردد ساخته بود.

اما در نهایت انگلیس نیز به جمع بیست و یک کشور ارائه دهنده استارتاپ ویزا پیوست و بر اساس برخی از پارامترها، بهترین مقصد و روش ممکن را نیز ارائه کرد.

امیدواریم قبل از خوانش این مقاله با خواندن مقاله ویزای استارتاپ انگلیس با جزئیات آن بیشتر آشنا شده باشید تا در فرآیند بررسی و تحلیل مزایای آن به روز باشید.

مزایای ویزای استارتاپ انگلیس نیز به سیاق همیشگی اسمارت آپ ویزا از دو نظرگاه بررسی شده است. که در ادامه آن را خواهید خواند.

مزایای ویزای استارتاپ انگلیس نسبت به دیگر روش های مهاجرت به انگلیس

اگر برای مهاجرت به انگلیس تحقیق و پرس و جو کرده باشید می دانید که تحصیل در انگلیس بسیار بسیار هزینه بر است. کشوری که معمولا فاند و اسکولار شیپ ارائه نمی دهد. گزینه بعدی ویزای کار است که خیلی زود متوجه خواهید شد انگلیس آن را ارائه نمی‌دهد. و اصولا برای خلاصی از دست نیروی کار غیر انگلیسی برگزیت را رقم زد. الگوهای مثل ویزای سرمایه گذاران نیز با الزام سرمایه گذاری حداقل ۲ میلیون پوندی مشتریان اندک خودش را دارد. روش های دیگری نیز همانند گلوبال تلنت ویزا و ویزای نمایندگی هستند که شرایط خاصی دارند. اولی برای نخبگان و دومی برای کسانی است که یک شرکت معتبر بزرگ با ترازنامه های مالیاتی داشته باشند.

تنها گزینه های باقی مانده ویزای نوآوران و ویزای استارتاپ هستند. ویزای نوآوران نیز به علت سرمایه گذاری ۵۰.۰۰۰ پوندی معمولا برای مخاطبان جذابیت لازم را ندارد. و حالا استارتاپ ویزا است که در یکسال گذشته بار مهاجرت به انگلیس را به دوش کشیده است.

شهرت و خوشنامی انگلیس در فراهم ساختن زیرساختها برای مهاجرانی که صاحب ایده و اندیشه هستند، و پیچیدگی های دیگر روش ها، عملا استارتاپ ویزا را در صدر محبوترین روش ها برای مهاجرت به انگلیس قرار داده است.

مزایای ویزای استارتاپ انگلیس نسبت به استارتاپ ویزای کشورهای دیگر

طراحی شرایط این ویزا به گونه ای است که باعث مهمترین مزیت آن شده است. فقط و فقط کسانی به این روش علاقه مند می‌شوند که روحیه ی استارتاپی داشته باشند. بر خلاف ویزای استارتاپ کانادا که ممکن است افراد زیادی صرفا به علت دریافت سریع اقامت دائم به آن علاقه مند شوند، در انگلیس ماجرا به نوع دیگری است. در ادامه به مزیت های این روش اشاره خواهیم کرد.

اسمارت آپ ویزا به عنوان تنها موسسه ایرانی که در حال ارائه خدمات ویزای استارتاپ انگلیس می‌باشد مشاور توانمندی برای به تحقق رساندن مهاجرت شما به انگلیس خواهد بود. برای اثبات این نکته کافیست پرونده های انجام شده دیگر مدعیان موجود در مارکت ایران را درخواست کرده و مشاهده فرمائید.

ما در اسمارت آپ ویزا آمادگی ارائه‌ی نامه های حمایتی اخذ شده برای مشتریان ایرانیمان را در طول یکسال گذشته داریم.

Rate this post
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.