۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

استارتاپ ها در نبرد با کرونا به کمک اروپا می آیند

استارتاپ ها در نبرد با کرونا به کمک اروپا می آیند
۱۹ فروردین

کمیسیون اروپا از بنگاه‌های کوچک و متوسط و شرکت های جدید با فناوری یا نوآوری در زمینه “درمان ، آزمایش ، نظارت یا جنبه های دیگر” برای مبارزه با COVID-19 درخواست کمک کرده است. در این فراخوان استثنایی ، پروژه ها ممکن است زیر 500000 یورو باشد.

جزئیات فراخوان فوری پروژه ها برای مبارزه با Coronavirus

طرح ها را می توان فوراً در دور بعدی بودجه شورای نوآوری اروپا، که تا جمعه 20 مارس ساعت 5 بعد از ظهر در بروکسل باز است ، اعمال کرد. بودجه این کار در کل 164 میلیون یورو است.

خوان مانوئل روولتا ، مدیرکل بنیاد فینووا ، شرکت ها را تشویق به ارائه پروژه های خود کرده است “به طور معمول این پروژه ها بین 500000 تا 2.5 میلیون یورو هستند ، استثنا در این حالت ممکن است کمتر از 500،000 یورو باشد و همچنین هزینه آن توسط سایر کانال های مالی خارجی و اقتصادی از جمله بودجه اضافی دولت های منطقه ای و ملی یا بنیادهای خصوصی تأمین می شود.

 

با توجه به این وضعیت ، کمیسیون آماده ارائه کمک های مالی و بودجه ترکیبی (همراه با سرمایه گذاری) برای نوآوری هایی است که از این امر حمایت می کند. همچنین به دنبال تسهیل دسترسی به منابع دیگر بودجه و سرمایه گذاری در دسترس خواهد بود.

نمونه هایی از نوآوری های ضد COVID-19 که از قبل پشتیبانی می شوند.

برخی از نمونه های نوآوری های پشتیبانی شده توسط بنیاد تحقیقات وآموزش  در مبارزه با Coronavirus عبارتند از: EpiShuttle (واحدهای ویژه ایزوله شده) ، پروژه M-TAP (تصفیه برای حذف مواد ویروسی) ، پروژه MBENT (ردیابی تحرک انسان در هنگام اپیدمی).

همچنین فینووا درخواست کمکهای مالی را پشتیبانی می کند.

فینوا بنیاد اروپایی برای سرمایه گذاری نوآوری است ، لولا بورد ، مسئول ارتباطات این نهاد ، اعلام کرد که فینووا در راهکارهای نوآورانه برای ارائه راه حلهای مختل کننده در برابر این همه گیری، سهیم خواهد بود و باعث تسهیل مشارکتهای دولتی و خصوصی از جمله راه اندازی بخش بهداشت می شود. 

به همین ترتیب ، ما همچنین از آن دسته از شرکتهای کوچک و متوسط می خواهیم که پیشنهاد یک راه حل یا ایده ابتکاری برای این فراخوان ارائه دهند.

شما می توانید پیشنهادات خود را به آدرس [email protected] برای ما ارسال کنید

منبع : https://www.independent.co.uk/news

Rate this post
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.