۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

Station F برای مهاجران و پناهجویان یک برنامه‌ی کارآفرینی رایگان تدارک دیده است

Station F برای مهاجران و پناهجویان یک برنامه‌ی کارآفرینی رایگان تدارک دیده  است
۲۴ مهر

Station F بزرگترین قطب فناوری جهان، برنامه‌ای موسوم به Fighters Program را مخصوص کارآفرینان پناهجو و مهاجر طراحی کرده است.

Station F جدا از داشتن یک محیط کاری اشتراکی فوق‌العاده مطلوب و پرامکانات در کرانه‌ی رود سن، مدت‌ها است که برگزاری تعداد پرشماری برنامه‌ی شتاب‌دهنده را بر عهده داشته است. به طور دقیق‌تر، این سازمان ۲۶ برنامه‌ی کارآفرینی بین‌المللی دارد. یکی از این برنامه‌ها، یک دوره‌ی عضویت محور است که فرصت استفاده از امکانات بزرگترین تِک-هاب جهان را به کارآفرینان مقیم پاریس عرضه داشته و دسترسی آنها را به یک شبکه‌ی بزرگ و منحصربفرد و منابع و دروس آموزشی متنوع فراهم می‌آورد.

اما این تمام ماجرا نیست و استیشن اف که رویداد TechFugees Summit را هر ساله برگزار می‌کند پا را یک قدم فراتر گذاشته و برنامه‌ی Fighters Program را نیز به اجرا درآورده است. این برنامه یک فرصت طلایی برای کارآفرینانی است که تا به حال نتوانسته‌اند از مزایای Founders Program بهره‌مند شوند و نکته‌ی دیگر اینکه، شرکت در این برنامه کاملا رایگان است!

تنها پیش‌نیاز ورود به این برنامه اینست که فرد کارآفرین از میان پناهجویان و مهاجران بوده باشد و بتواند در پاریس زندگی کند و تمام زمان خود را صرف رشد و توسعه‌ی کسب و کارش نماید.

Rate this post
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.