۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

نحوه همکاری شرکت های کانادایی با پرسنل موقت

نحوه همکاری شرکت های کانادایی با پرسنل موقت
۱۹ آذر

انجام کار موقت در کانادا رونق یافته است و کانادایی ها بیشتر از هر زمان دیگری به کار موقت روی آورده اند، ضمناً افراد بیشتری به آن به عنوان فرصتی برای افزایش مهارت ها، مدارک و تجربیات رزومه خود نگاه می کنند. مشاغل موقت به دلیل انعطاف پذیری زیاد و امکان دسترسی به کارهای بیشتر، می توانند شما را با مهارت های جدیدی که نیاز دارید پیوند دهند و یا در زمان بی ثباتی اقتصادی به شما کمک می کنند که همچنان بر سر کار بمانید. مشاهده اطلاعات ویزای استارتاپ کانادا

در نظرسنجی اخیر موسسه (Workmonitor) 84% از پاسخ دهندگان اذعان کرده اند که کار موقت یک سکوی پرتاب محسوب می شود. این موسسه سالیانه چهار بار از 405 نفر کانادایی شاغل می خواهد که درباره رضایت خود از شغل شان، احساسشان نسبت به پویایی موقعیت کاری شان و مسائلی که به صورت عمومی مورد بحث قرار می گیرد صحبت کنند. سوال از کانادایی ها درباره ارزش کار موقت در اولویت بعدی قرار دارد. 

فقط کارمندان کانادایی نیستند که می توانند محرکی برای این تغییر محسوب شوند، بلکه شرکت های کانادایی نیز در حال یافتن راه هایی ابتکاری برای کار با کارگران موقت می باشند. اکنون شرکت ها دیدگاه خود را نسبت به افرادی که تجربه کاری بلند مدت کمی دارند تغییر داده اند، قبلاً داشتن رزومه کاری کمتر از یک سال وجه خوبی نداشت اما الان ممکن است یک مزیت محسوب شود. 

کار موقت در کانادا

3 روش خلاقانه در زمینه کار کارفرمایان با کارگران موقت

1- کارگران قراردادی به شرکت ها کمک می کنند که از پس انجام تقاضاهای متغییر بر بیایند.

 حقیقت این است که رشد بسیاری از کسب و کارهای کانادایی منوط به برنده شدن یا نشدن در پاره ای از قراردادها است و به همین دلیل کار موقت در کانادا شکل گرفته است. در هر بخش کاری از بخش های صنعتی گرفته تا مالی این قراردادها یا سفارشات هستند که تعیین می کنند که آیا آنها می توانند پرسنل شان را به صورت تمام وقت نگه دارند و یا بلعکس. کارگران موقت ریسک کمتری برای کارفرمایان کوچک یا متوسط دارند. ضمناً آگاهی از اینکه تعهد آنها نسبت به کارگر در مدت زمان کوتاه تری به پایان می رسد، انعطاف پذیری بیشتری برای رشد به آنها می دهد.  معایب ویزای استارتاپ کانادا

2- آنها قبل از پذیرش تمام تلاش خود را می کنند. 

به کار گماری دائمی پرسنل یک سرمایه گذاری تجاری محسوب می شود و همان طور که می دانید هر سرمایه گذاری ریسکی به همراه دارد. استخدام کارگران موقت یک روش عالی برای آزمایش نامزدهای احتمالی یا پیدا کردن مجموعه جدیدی از مهارت های ترجیحی به منظور استخدام پرسنل جدید است. امروزه بسیاری از سازمان ها (در اندازه های مختلف) دولتی یا خصوصی به دنبال استخدام افراد در موقعیت های موقت هستند. 

3- برنامه های آزمایشی

وقتی کسب و کارها به دنبال بازارهای جدید هستند، جذب اعضای کارآمد تیم های کاری شاغل در برنامه هایی که در حال حاضر سودآور هستند، یک کار پرمخاطره محسوب می شود. در این مواقع این سوال پیش می آید که چه کسی جایگزین اعضای موفق تیم من خواهد شد؟ اگر برنامه جدید موفق نبود چه کار کنم؟ آیا مشکلاتی وجود دارد که هنوز برای ما حل نشده باقی مانده باشند؟ استخدام کارمندان موقت و شروع کار آنها در یک پروژه جدید راهی است برای جلوگیری از پایین آمدن سطح کارآمدی سازمانی و این در حالی است که شما می توانید همچنان یک کسب و کار جدید را در کارهای موقت نیز تجربه کنید. 

3 روش خلاقانه در زمینه کار کارفرمایان با کارگران موقت

برای راه اندازی استارتاپ در کانادا و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزای استارتاپ کانادا با کارشناسان اسمارت آپ ویزا در تماس باشید.

3 راه برای برجسته کردن تجربیات خود

1- مجموعه مهارت های متنوع خود را به نمایش بگذارید. 

فقط این که شما متقاضی کار در یک موقعیت شغلی هستید باعث نمی شود که تجربیات خود در سایر زمینه های کاری را نشان ندهید. در واقع وسعت تجربیات شما داستان کاری شما محسوب می شود.  ممکن است در موقعیت های قبلی به موفقیت هایی دست پیدا کرده باشید که به پیشرفت شما در حرفه ای کنونی تان کمک کرده باشند. اگر بخواهم شفاف تر توضیح دهم باید بگویم نحوه شکل گیری داستان شغلی شما و انجام انواع کار موقت در کانادا به چیزی که متقاضی آن هستید و تجربه ای که دارید بستگی دارد. چرا شما فکر می کنید که واجد شرایط این موقعیت شغلی هستید و چه چیزهایی آموخته اید که باعث شده شما این گونه باشید؟

2- دستاوردهای خود را به تفصیل شرح دهید.

بسیاری از تجربه های کاری قبلی شما با جزئیات دستاوردهای شما و نه فقط مسئولیت هایی که داشته اید، به گونه ای مرتبط هستند. شما باید درباره دستاوردهای خود توضیح دهید، به چه دستاوردهایی رسیده اید، به چه کسانی کمک کرده اید، کار شما تا چه حد و چگونه در راستای اهداف سازمانی بوده که در آن کار می کرده اید؟ اگر از دستیابی به دستاوردی مطمئن نیستید ممکن است به این نتیجه برسید که آن را در رزومه خود منعکس نکنید. 

3- خود را برای توضیح و بحث درباره تجارب خود آماده کنید. 

تجربه شما تنها زمانی اهمیت دارد که شما بتوانید درباره اهمیت آن توضیح بدهید. جایی که در آن کار کرده اید مهم است، اما چیزی که بیشتر اهمیت دارد کاری است که در آنجا انجام داده اید. همیشه آماده باشید تا درباره کارهایی که انجام داده و در رزومه خود آورده اید و سایر تجربیاتی که توانایی های شما را شکل می دهند بحث کنید.

افتخار آفرینانه ترین لحظات شما چه زمان هایی بوده است؟ بزرگترین چالش هایی که در تحصیل یا تجربه کاری خود با آنها روبرو بوده اید کدام ها بوده اند؟ آیا مواردی را سراغ دارید که توانسته باشید به شکلی خلاقانه خود را با شرایط منفی وفق دهید؟ اگر به دنبال کار هستید وقت آن رسیده کاری را که قبلاً انجام داده اید مورد بررسی قرار دهید . از عنوان شغلی تان فراتر بروید و تجربه شخصی تان را ذکر کنید – شما لیستی از موفقیت ها نیستید بلکه یک فرد خلاق و جذاب هستید. 

 
3/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.