۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

ریجکت ویزای کانادا

ریجکت ویزای کانادا
۲۳ اسفند

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است درخواست ویزا بر اساس شرایط منحصربه‌فرد هر شخص رد شده باشد. عدم پذیرش ویزای کانادا می‌تواند برای هرمسافر، دانشجو و یا بیزینس منی ناامید کننده باشد زیرا برای آینده زندگی خود رویاپردازی‌ها کرده و برای طی کردن مراحل درخواست ویزا چه از نظر مالی و چه از نظر زمانی، هزینه‌های بسیاری را متقبل شده است. نگران نباشید، پس از ریجکت ویزای کانادا، چند مرحله وجود دارد که ممکن است بتوانید برای اخذ ویزای کانادا مجدد تلاش کنید.

دلایل ریجکت ویزای کاری و ویزای توریستی کانادا

دلایل ریجکت ویزای دانشجویی کانادا

عدم پذیرش ویزای دانشجویی کانادا اغلب به دلیل عدم اثبات منابع مالی کافی، هویت مشکوک و یا عدم بازگشت متقاضی به کشور مبدا پس از پایان دوره تحصیل است. اگر آفیسری که پرونده شما را بررسی می‌کند، بین برنامه تحصیلی شما، سابقه تحصیل و منابع مالی مورد استفاده در طول تحصیل شما ارتباطی نبیند، ممکن است تمایل داشته باشد که درخواست شما را رد کند. شما باید اطمینان حاصل کنید که در بیانیه شخصی خود، مدارک و برنامه تحصیلی خود را به درستی و بر اساس واقعیت ارائه کرده باشید. معایب ویزای استارتاپ کانادا

دلایل ریجکت ویزای دانشجویی کانادا

یکی از مدارک مهم برای درخواست ویزای دانشجویی کانادا نامه پذیرش در یکی از موسسه‌های آموزشی پذیرفته شده درکانادا است. اگر آفیسر در اصل نامه پذیرش شما تردید داشته باشد ممکن است درخواست شما را رد کند. شما باید قبل از ارسال مدارک دانشجویی خود، اطمینان حاصل کنید که همه اسناد روشن و قابل فهم هستند و موسسه ایی که در آن پذیرفته شده‌اید معتبر است و در لیست موسسات تعیین شده کانادا قرار دارد.

جلوگیری از رد ویزای متوالی کانادا 

تردید در هر یک از موارد فوق در کنار عواملی همچون وضعیت اقامت در کشور مبدا، وضعیت شغلی متقاضی در کشور محل اقامت و هرگونه سوء پیشینه در کانادا همگی از عواملی هستند که به راحتی موجب ریجکت ویزای کانادا خواهند شد. ممکن است در بعضی از موارد شما واجد شرایط تجدیدنظر در مورد عدم پذیرش ویزا و یا درخواست مجدد برای ویزا باشید. 

هر پرونده‌ای که ریجکت شود، در قبال آن آفیسر موظف به صدور نامه مکتوب با ذکر دلایل کلی مردود شدن ویزای متقاضی است. در این نامه آفیسر گزینه یا گزینه هایی که به نظر او متقاضی نتوانسته او را قانع کند علامت میزند و نامه را در اکانت آنلاین ویزای متقاضی قرار می‌دهد. 

نامه عدم پذیرش ویزا می‌تواند دارای بسیاری از سرنخ ها و اطلاعات مهم درباره دلایل رد درخواست شما باشد. آن را با دقت بخوانید و هر اطلاعاتی را که می‌توانید برای بهبود درخواست مجدد خود استفاده کنید را یادداشت کنید. البته این احتمال وجود دارد که درخواست مجدد شما توسط آفیسر دیگری بررسی شود و او در رابطه با اسناد ارائه شده شما نظر دیگری داشته باشد. اطلاعات کامل در باره ویزای استارتاپ کانادا

جلوگیری از رد ویزای متوالی کانادا

صلاحیت خود را برای درخواست مجدد ویزا بررسی کنید:

می‌توانید از بخش رسیدگی به مهاجرت یا دادگاه فدرال کانادا، صلاحیت خود را برای درخواست مجدد ویزا بررسی کنید. البته توجه داشته باشید که درخواست تجدیدنظر برای ویزا فقط برای مدت زمان مشخصی اعتبار دارد و در صورت دریافت تاییدیه باید سریعاً وارد مراحل بعدی شوید. 

به دنبال کمک حرفه ای باشید:

برای جلوگیری از ریجکت ویزای کانادا و یا برای درخواست مجدد ویزای کانادا بهتر است از مشاوران مهاجرت یا وکیل متخصص مهاجرت کمک بگیرید تا شانس خود را برای دریافت تأیید بیشتر کنید قوانینی که باعث عدم پذیرش ویزای کانادا می‌شود بسیار پیچیده است. یک وکیل مهاجرت به پرونده شما دسترسی خواهد داشت تا تعیین کند چه عواملی مانع از گرفتن ویزا شده است. به نفع شما است که با یک مشاور و یا وکیل مهاجرت باتجربه صحبت کنید و بتوانید برای پرونده خود مشاوره و پشتیبانی مناسب را کسب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی دریافت ویزای استارتاپ کانادا، با کارشناسان خبره اسمارتاپ مشورت کنید تا بهترین راهکارها را دریافت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.