۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

استارت آپ مستقر در فریدآباد با پشتیبانی برنامه Amazon-SPN

استارت آپ مستقر در فریدآباد با پشتیبانی برنامه Amazon-SPN
۲۱ دی

چگونه استارت آپ مستقر در فریدآباد با پشتیبانی برنامه Amazon-SPN به آنلاین شدن فروشندگان کمک می کند؟

آمازون بر صنعت تجارت الکترونیکی جهان تسلط دارد و از همه مخالفان خود پیشی گرفته است. این کارآفرین اهل فریدآباد با استفاده از SPN Amazon به فروشندگان در رفع ضعفهایشان در اقتصاد نوظهور دیجیتالی امروز که شعار اصلی این برنامه است، کمک می کند.

Navus IT Services، که در سال 2017 توسط راتن شارما تاسیس شده، شبکه ارائه دهنده خدمات شخص ثالث آمازون است که به فروشندگان در همه زمینه های لازم برای موفقیت در بازار آمازون کمک می کند و در تمامی مراحل فروش آنلاین همراه آنهاست.

او می گوید: «ما پس از طی چندین جلسه آموزشی و کسب صلاحیت، فرصت کار برای فروشندگان Amazon.in را پیدا کردیم. درآمد ما از زمان ارتباط  با ASPN چند برابر شده است. تیم های آمازون در هر مرحله به ما کمک می کنند و ما را قادر می سازند تا به صدها فروشنده کمک کنیم.»

فروش در آمازون هر فروشنده ای را به خود جلب می کند، چرا که آمازون یکی از بزرگترین چهار شرکت فناوری اطلاعات است و آمازون این کار را انجام داده است تا میلیون ها فروشنده در این کشور بتوانند از رشد سریع تجارت الکترونیکی استفاده کنند. اما Amazon-SPN برای فروشندگانی که در حوزه آنلاین چندان متبحر نیستند و یا برای شروع یا مدیریت فروش آنلاین خود دارای محدودیتهای زمانی/تخصصی هستند، مثل نزول باران در کویر بوده است.

مالک آن، کارمند یک شرکت فناوری اطلاعات بود اما همیشه آرزو داشت کاری متفاوت انجام دهد. مدیر عامل جوان Navus می گوید: «شروع همکاری ما با آمازون در 23 مارس 2017، آغاز سفر ما بود و امروز دیگر هیچ نگاهی به گذشته نداریم.»

بهینه سازی تبلیغات، تهیه کاتالوگ و افزایش بهره وری در شرکت Navus

شرکت Navus در طول 2 سال گذشته، آزموشهای لازم در زمینه سیستم ها و فرآیندهای آمازون را دریافت کرده و در مدت زمان کوتاهی رشد چشمگیری داشته است. این کار با یک تیم 4 نفره آغاز شد. اما امروز با افتخار اعلام می کند که تیم داخلی آن متشکل از بیش از 100 متخصص آموزش دیده در زمینه بازار آمازون است که از ارتباط مستقیم و شبانه روزی با کل تیم آمازون برخوردار هستند.

این شرکت خدمات جامع و همه جانبه¬ای مانند بهینه سازی تبلیغات، تهیه کاتالوگ (تهیه فهرست محصولات) و افزایش بهره وری (انجام بازبینی ها و مدیریت حساب¬ها) را به فروشندگان ارائه می دهد. Navus همواره برای هر کار مرتبط به بازار آمازون، از راه اندازی فروشگاه در آمازون گرفته تا انجام معاملات مربوط به کالاهای کم فروش و تقویت کالاهای پرفروش یا مذاکره با مقامات آمازون در مورد مشکلات فروشندگان، آماده انجام کار است.

این شرکت پس از تبدیل شدن به یک شبکه ارائه دهنده خدمات آمازون، قادر به ارائه خدمات به بیش از 600 مشتری است و این رقم به طور روزافزون در حال افزایش است و دربرگیرنده طیف وسیعی از GMS هایی است که به موفقیتهای جدید دست یافته اند (حتی INR 1 Cr + ماهانه). سیاست های قیمت گذاری منصفانه و مقرون به صرفه شرکت برای فروشندگان دارای خدمات تضمینی باعث می شود تا از سایر SPN ها متمایز شود و امروزه با افتخار به عنوان بزرگترین پایگاه مشتری ـ محور خدمات رسانی باشد.

بهینه سازی تبلیغات، تهیه کاتالوگ و افزایش بهره وری با Navus IT Services

فرصت های شغلی Navus IT Services

با آموزشهایی که این شرکت دریافت کرده و دانش عمیقی که در زمینه آمازون دارد، دلیلی برای توقف آن در مرزهای جغرافیایی وجود ندارد. لذا Navus شروع به ارائه خدمات به بیش از100 مشتری بین المللی (ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا و استرالیا) و برخی از فروشندگان ثبت شده از امارات متحده عربی نیز کرده است.

برنامه SPN، فرصت های شغلی را برای جوانان آموزش دیده در حوزه دیجیتال نیز ایجاد کرده و از برنامه های توسعه ارائه خدمات به بیشتر فروشندگان بازارهای ایالات متحده در 6 ماه آینده، به صورت کار 24 ساعته در 7 روز هفته، برخوردار است.  رشد این شرکت را می توان به هدایت یکپارچه و سازگار تیم آمازون نسبت داد که مجدانه  در تلاش برای دستیابی به مصرف کنندگان بیشتر در این بخشی که به سرعت در حال تحول است، هستند.

راتن می گوید: «مشکلات مختلف مشتری ها همواره مطرح می شد و برای من کمی دشوار بود که به درستی از پس این مشکلات برآیم. در اینجا نیز آمازون از ما پشتیبانی کرد و به ما پیشنهاد داد که یک واحد پشتیبانی کامل را در شرکت ایجاد کنیم تا در حل و فصل مسائل و انجام روان کارها به ما کمک کند.»

بیشتر بخوانید: شرایط دریافت ویزای استارتاپ کانادا چیست؟

ساختار سازمانی Navus و فرایند سیستماتیک

امروز، این شرکت دارای ساختار سازمانی کاملاً مشخصی است که فرایندی سیستماتیک را اعمال می کند تا به منظور تصمیم گیری بهتر و تنظیم اهداف، جریان اطلاعات در لایه های مختلف سازمانی به خوبی صورت پذیرد (از مدیر حساب¬ها به TL و از TL به Super TL و از آنجا به مدیریت).

هر واحد خدمات مشتری توسط یک واحد پشتیبانی ذیصالح پشتیبانی می شود که در آن مشتری می تواند نگرانی های خود را مطرح کند و درخواست وی به بخش مربوطه منتقل می شود، بخشی که افراد آن از ایده روشنی در زمینه پاسخگویی به مشکلات مشتری برخوردار هستند.

برنامهAmazon SPN  واقعاً سرنوشت راتن را طراحی و تعریف کرده است. اینجا جایی است که وی در آن می تواند بزرگتر ببیند و رشد بیشتری داشته باشد. این برتری عملیاتی نتیجه کسب حمایت اولیه از آمازون در هریک از مراحل کوچک کار است.

اکنون این شرکت می تواند پیشنهاد پشتیبانی از Amazon Seller Flex Services را ارائه دهد که در آن برخی از فروشندگان انتخاب می شوند و از انبارهای آنها برای ذخیره محصولات استفاده می شود و به عنوان FBA برچسب گذاری می شوند.

برنامه های آینده برای توسعه شرکت با پشتیبانی برنامه Amazon-SPN

برنامه های آینده برای توسعه شرکت Navus IT

برنامه های آینده توسعه این شرکت، به نقل ازوی، به شرح ذیل است:

«این تنها یک جنبه از عملیات همه جانبه شرکت است که قصد داریم در آینده نزدیک گسترش دهیم. ما در حال گفتگو با برخی از این فروشندگان هستیم و بر روی آن کار می کنیم تا به زودی تحقق یابد، اما این بدون آمازون امکان پذیر نیست.»

داستان موفقیت ناووس داستانی الهام بخش برای کسانی است که از ذهن کارآفرین برخوردارند و امیدوارند روزی بتوانند شغلی را راه اندازی کنند و به برنامه Amazon SPN  بپیوندند. آنهایی که می توانند با صداقت و فداکاری، رویایی بزرگ داشته باشند و همزمان در گستره ای بزرگتر و به عبارتی در کلان قضیه، از نظر ایجاد شغل و کمک به دیجیتالی شدن مردم، به جامعه خدمت کنند. 

جزئیات بیشتر در مورد استار آپ Navus

نام استارت اپ: Navus IT Services

اعضای اصلی: آقای راتن شارما، مدیر عامل و آقای تج سینگ، مسئول عملیاتی شرکت.

تاریخ راه اندازی: 23 مارس ، 2017

وب سایت: www.navustech.com

مکان: فریدآباد، هاریانا، هند

Rate this post
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.