۰۲۱-۸۷۷۰۰۹۱۳

مزایای ویزای استارتاپ کانادا

مزایای ویزای استارتاپ کانادا
۱۶ آذر

یکی از اقدامات تکراری و هر روزه‌ی ما در اسمارت آپ ویزا جواب به سئوال مزایای ویزای استارتاپ کانادا چیست؟ می‌باشد. ما چکیده ای از آنچه که به مخاطبانمان گفته ایم را برای استفاده عموم در این مقاله تقدیم شما کرده ایم. اما اجازه بدهید قبل از هرچیز درباره زاویه‌ی نگاهمان توضیحاتی را ارائه دهیم. وقتی صحبت از مزیت های یک روش مهاجرتی می‌شود، به ناچار مجبور هستیم از دو زاویه به این مهم نگاهی داشته باشیم:

در ادامه از هرکدام از این زوایا به بررسی مزایای ویزای استارتاپ کانادا خواهیم پرداخت.

مزایای ویزای استارتاپ کانادا نسبت به دیگر روش های مهاجرت به کانادا

اگر شما مایل به مهاجرت به کانادا باشید می‌دانید که علیرغم زیرساخت مناسب این کشور برای مهاجر پذیری معضلاتی نیز در راه شما وجود دارد. اگر مایل به تحصیل در کانادا باشید سالیانه حداقل هزینه ای بالغ بر ۲۰.۰۰۰ دلار کانادا فقط برای هزینه های دانشگاه شما وجود خواهد داشت. این هزینه اگر بخواهید از طریق ویزای گاردین اقدام کنید نیز کمتر از این میزان نیست. دردسرهای دریافت اجازه کار نیز در این روش به قوت خود باقی است.

اگر مسیر انتخابی شما اکسپرس انتری باشد نیز معضلات دیگری وجود دارد. میزان زبان انگلیسی و فرانسوی مورد نیاز، مدارک دانشگاهی مثبت و سابقه کاری مفید نیز چیزهایی هستند که باعث شده دست بسیاری از اکسپرس انتری دور بماند. همچنین شرط سن و امتیازهایی که دارد و یا میزان تحصیلات همسر شما نیز در اکسپرس انتری باعث کاهش امتیاز شما خواهد بود. همین مورد درباره برنامه های استانی نیز صادق است.

درباره سری راه اندازی بیزینس و خرید بیزینس نیز معمولا ترسی که متقاضیان دارند به جا است. ترسی که از شکست خوردن کسب و کار بدون داشتن راهنما و پشتیبان در متقاضیان باعث می‌شود عطای این روش های سرمایه گذاری به لغای آن بخشیده شود.

با توجه به همه‌ی موارد فوق مزایای ویزای استارتاپ کانادا نسبت به دیگر روش های مهاجرت به کانادا از این شرح است:

این از مقایسه مزیتهای ویزای استارتاپ کانادا از زاویه مقایسه با دیگر روش های مهاجرت به کانادا. در بخش دوم این روش را با دیگر روش های استارتاپ ویزا در جهان مقایسه می‌کنیم.

مزایای ویزای استارتاپ کانادا نسبت به دیگر کشورهایی که برنامه ویزای استارتاپ را ارائه می‌دهند

اگر مطالعه مقاله فوق برای شما سودمند بوده است، همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله معایب ویزای استارتاپ کانادا را نیز مطالعه کنید. همچنین مقالات مزایای ویزای استارتاپ انگلیس و مزایای ویزای استارتاپ فرانسه نیز از همین سری محتوا بوده و خوانش آن را برای کمک به تصمیم گیری بهتر به شما پیشنهاد می‌کنیم.

تیم علمی – اسمارت آپ ویزا
Rate this post
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.